ملخ های پروازی :

 

ملخ های پروازی و یا به اصطلاح بعضی دیگر پروانه های پروازی یکی دیگر از تولیدات بهنام رباتیک میباشد . این سه محصول خلا ملخ های پروازی برای پهباد های عمود پرواز ، پروانه برای موتور رباتهای اتش نشان که با باد خود بتوانند آتش را خاموش کنند ، پروانه ی قایق و کشتی در میان محصولات ما پر میکند.

همچنین دقت در مواد و کیفیت محصول باعث شده ماکزیمم باد با کمترین فشار به موتور تولید گردد . طراحی این محصولات با توجه به شکل خاص آن و میزان خمشی که دارد کار بسی مشکل و پیچیده ای بود و شاید همین دلیل بس بود که تا به حال کسی به تولید این محصول در ایران دست نزده بود اما ما با توکل بر خدا توانستیم این کار را با موفقیت انجام دهیم .

 

حال به توضیح انواع این سه ملخ می پردازیم :

 

 

ملخ SM2  :

این ملخ مخصوص عمود پروازها و همچنین هواپیماهای مدل میباشد . توان این ملخ ها آن قدر است که اگر یک موتور مناسب روی آن ها نصب گردد ، وزنی حدود 750 گرم تا 1 کیلوگرم  را به پرواز در میاورد .  همچنین نرم بودن مواد آن باعث میشود که دیرتر از ملخ های مشکی (تولید چین موجود در بازار) از حالت فرم خود خارج شود و در اثر برخورد احتمالی با جسم سخت در هنگام چرخیدن محکم تر باشد . سایز این ملخ .......... میباشد .

ملخ SS2 :

این ملخ بیشتر برای سازهای سایز کوچک مانند : قایق های کوچک و یا خاموش کردن آتش در ربات های آتش نشان سایز کوچک استفاده میشود .

ملخ SS3 :

این نوع مانند سایز SS2 بوده و فقط با اضافه شدن یک پر باعث زیاد شدن سرعت باد این نوع ملخ میشود .

Top